APM Stavby s.r.o.

Rodinné domy

Připravili jsme pro Vás několik zajímavých typových řešení. Řada nabízený rodinných domů na klíč vychází z nynějších potřeb mladých rodin. Samozřejmě nabízíme i zhotovení zcela individuálního projektového řešení. Ceny uvedené u jednotlivých domů, jsou orientační a bez DPH. Před podpisem smlouvy bude zájemcům vypracován přesný položkový rozpočet.

Další informace získáte na apm.stavby@seznam.cz

Nabídka typových řešení

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Rodinný dům 1

Samostatně stojící malý přízemní domek s velkou variabilitou, který lze využít jako startovací bydlení. Dům lze rozšířit a místo komory vytvořit ložnici. Krytý přístřešek je možno nahradit stáním pro auto.

Cena stavby na klíč 2+KK – 690 000 Kč
Velikost 4,4 x 8,8 m, zastavěná plocha 38 m2

Rodinný dům 2

Samostatně stojící přízemní dům, určený pro bydlení 3-4 členné rodiny. Počet místností 3+kk (obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, pokoj a ložnice). Z obývacího pokoje je vstup na venkovní terasu. Dům je typově vhodný do rovinného i mírně svažitého terénu.

Cena stavby na klíč 3+KK – 1 350 000 Kč
Velikost 12,4 x 7 m, zastavěná plocha 86,8 m2

Rodinný dům 4

Samostatně stojící přízemní univerzální dům s obytným podkrovím a přístřeškem pro auto, určený pro bydlení 4 členné rodiny. Počet místností 5+kk. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a pracovna, do které lze udělat samostatný vstup z venku. V podkroví se nachází dva pokoje a ložnice. Z obývacího pokoje a kuchyňského koutu je vstup na terasu.

Cena stavby na klíč 5+KK – 1 750 000 Kč
Velikost 8,1 x 8,1 m, zastavěná plocha 65,6 m2

Rodinný dům 5

Samostatně stojící přízemní dům s obytným podkrovím, určený pro bydlení 5 členné rodiny. Počet místností 6+1. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a pracovna, která může sloužit jako pokoj pro hosty nebo místnost na domácí práce. V podkroví se nachází tři pokoje, ložnice a koupelna.

Cena stavby na klíč 6+KK – 2 100 000 Kč
Velikost 12 x 7,5 m, zastavěná plocha 90 m2

Vlastní a individuální projekty

Výstavbu rodinných domů provádíme na klíč i podle projektové dokumentace dodané zákazníkem nebo zajistíme vyprojektování individuálního řešení.